CIMR-VU4A0038JAA
Yaskawa
Yaskawa CIMR-VU4A0038JAA /CIMRVU4A0038JAA
Yaskawa Electric Drives AC 20HP 480V 3PH 31.7A CT N1 25HP 38A VT Finless 11.42Hx7.09Wx6.42D