CIMR-VU2A0069LAA
Yaskawa
Yaskawa CIMR-VU2A0069LAA /CIMRVU2A0069LAA
Yaskawa Electric Drives AC 20HP 240V 3PH 57.5A CT N1 25HP 69A VT Finless 14.09Hx8.66Wx7.36D